Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej poszczególnych funkcji w serwisie lub masz pytania dotyczące innych zagadnień prosimy o kontakt na kontakt@jedzenarium.pl.

Pamiętaj! Tutaj niczego nie można zepsuć, więc baw się do woli! Twórz przepisy i publikuj je, aby Twoje pomysły kulinarne stały się inspiracją dla innych.

Za co otrzymasz wirtualne jagody?

  • 1 jagodę dziennie, jeśli zalogujesz się w danym dniu na swoje konto w Jedzenarium
  • 10 jagód za każdy przepis, który zgłosisz do publikacji, a my go opublikujemy – gdy przepis ma zdjęcie
  • 15 jagód za każdy przepis, który zgłosisz do publikacji, a  my go opublikujemy – gdy przepis ma zdjęcie i link do filmu na YouTube
  • 30 jagód za każdy zakup abonamentu pieniężnego (jagody naliczą się po okresie, w którym masz możliwość odstąpienia od abonamentu)

Na co wymienisz wirtualne jagody?

Wirtualnymi jagodami opłacisz miesięczny abonament – w ten sposób Jedzenarium będzie być dla Ciebie zupełnie darmowe! Sprawdź abonament idealny dla Ciebie >>>

NASI PARTNERZY


DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Informujemy, iż SITER sp. z o.o. pozyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1 na realizację projektu "Stworzenia oraz udostępnienie innowacyjnego społecznościowego serwisu kulinarnego z funkcją automatycznego generowania list zakupowych i raportów gotowań".

Copyright © Siter sp. z o.o.