Cześć. Mam na imię Beata. Jestem mamą trójki chłopców. Jedzenarium to moje czwarte dziecko, które bardzo skutecznie pomaga mi zapanować nad kuchnią mojej rodziny 🙂 Wierzę, że pomoże również Tobie. To serwis dla każdego, kto chce wprowadzić w swojej kuchni ład, zdrowe posiłki, a zakupy robić z dobrze zaplanowaną listą produktów. 

Koniec z bieganiem po sklepie bez listy zakupów, z kupowaniem produktów pod wpływem impulsu czy chwilowej zachcianki (jedną z najgorszych rzeczy, jaką można zrobić to zakupy spożywcze na głodnego).

Jedzenarium to najwyższej jakości przepisy, w tym również diety – przepisy użytkownika Jedznarium oraz wszystkie diety opracowane są przez dietetyka medycznego, są doskonale zbilansowane i dopasowane do potrzeb.


Magia kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym przede wszystkim gotujesz, ale także: planujesz, przyjaźnisz się, radzisz, uczysz (również siebie), pomagasz, plotkujesz, spędzasz miło czas i wiele, wiele innych…

Jestem przekonana, że kluczem do sukcesu są mądre i przemyślane zakupy, które gwarantują harmonię na wielu płaszczyznach: zdrowia, czasu i finansów.

Wierzę w moc tworzenia planu!

Gdy masz plan, masz silną broń przeciwko nudzie w kuchni, fast-foodom i tandecie na sklepowych półkach.

Jak to się dzieje?

Planowanie z Jedzenarium oznacza, że idziesz do sklepu ze świetną listę zakupową – kompletną i wypełnioną po brzegi zdrowymi produktami. Dzięki temu nie błąkasz się między półkami, nie masz panicznego odruchu: „a może jeszcze to wezmę”, ani zmartwienia „wezmę na zapas – na pewno się przyda”.

Wybierając zdrowe produkty, dajesz sklepom jasny sygnał czego chcesz – gdy będzie nas więcej, sygnał będzie silniejszy, a sklepy będą oferować produkty lepszej jakości. I o to chodzi!

Twój czas i Twoje pieniądze

Pamiętaj, zdrowe jedzenie ma niewiele wspólnego z długim czasem przygotowania, czy drożyzną. Wystarczy policzyć wydatki! Dobrze policz też czas, który marnujesz w restauracjach, w kolejkach, na dojazdach itp. Twój czas jest znacznie cenniejszy, warto poświęcić go na ważniejsze rzeczy niż stanie w kolejce lub korku.

Ile wyrzucasz jedzenia?

Statystycznie wyrzucamy bardzo dużo, więc śmiało mogę powiedzieć, że Ty się do tego dokładasz. Dzieje się tak, ponieważ nie planujemy posiłków, kupujemy pod wpływem impulsu, w pośpiechu. W Jedzenarium dajemy Ci wiele pomysłów na zdrowe, pyszne dania i różnorodne diety skomponowane przez dietetyka, dajemy Ci harmonię podczas robienia zakupów z naszymi listami zakupowymi i spokój w kuchni podczas gotowania z listami gotowań. Dostajesz też, sporą dawkę wiedzy jak robić zakupy, jak wybierać produkty oraz wiele pomysłów na zabawę z dzieckiem w kuchni.

Korzystając z Jedzenarium zbierasz wirtualne jagody, które możesz wymienić na… Sprawdź >>> :
  • 1 jagodę dziennie, jeśli zalogujesz się w danym dniu na swoje konto w Jedzenarium
  • 10 jagód za każdy przepis, który zgłosisz do publikacji, a my go opublikujemy – gdy przepis ma zdjęcie
  • 15 jagód za każdy przepis, który zgłosisz do publikacji, a  my go opublikujemy – gdy przepis ma zdjęcie i link do filmu na YouTube
  • 30 jagód za każdy zakup abonamentu pieniężnego (jagody naliczą się po okresie, w którym masz możliwość odstąpienia od abonamentu)
Zapraszam Cię na jasną stronę kuchni 🙂

NASI PARTNERZY


DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Informujemy, iż SITER sp. z o.o. pozyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1 na realizację projektu "Stworzenia oraz udostępnienie innowacyjnego społecznościowego serwisu kulinarnego z funkcją automatycznego generowania list zakupowych i raportów gotowań".

Copyright © Siter sp. z o.o.