Aby wziąć w nim udział, należy podjąć dwa działania:

Pierwszym i bardzo szybkim krokiem do wykonania jest zarejestrowanie się na stronie. Dokonuje się tego sprawnie i wygodnie, a poza tym zajmuje to zaledwie kilka minut, po których możecie przejść do kolejnego zadania;
Następnie należy wybrać swój przepis na ulubione danie. Ważne jest by był on oryginalny i zawierał jak najwięcej zdrowych i pożywnych składników. Oprócz tego należy wstawić go na stronę wraz ze swoją fotografią. Następnie zostaje tylko czekanie na wyniki, w którym właściciele strony ogłoszą zwycięzcę, a zarazem zdobywcę niesamowitej książki kucharskiej.

Zadanie:

    1. Najpierw należy zalogować się na stronę Jedzenarium.pl
    2. Następnie należy stworzyć własny przepis, z instrukcją, składem, zdjęciami i opcjonalnie filmem
    3. Następnie wybrać zakładkę Kontakt
    4. Istotne jest by pamiętać o wybraniu tematu “konkurs” w polu “temat”, a w treści napisać nazwę potrawy;
    5. Po wypełnieniu wszystkich pól przepisu oraz dodaniu zdjęcia, trzeba kliknąć w przycisk “Zgłoś przepis do publikacji”.

Warto skorzystać z możliwości wzięcia udziału w konkursie i sprawdzenia swoich umiejętności. Każdy z czytelników bloga może spróbować i przystąpić do wspólnej rywalizacji, w której nagrodą jest zdobycie niesamowitej i wyjątkowej książki kucharskiej. Ważna jest wiara w siebie i w swoje umiejętności kucharskie, nawet jeśli wydają się one niewielkie.

Spośród wielu uczestników, zostanie wybrany najlepszy kucharz, którym możesz zostać również Ty!