Wraz z magazynem Hipoalergiczni przygotowaliśmy dla Ciebie PREZENT !!!

Wystarczy zamówić roczną prenumeratę z bezpłatną przesyłką (!) magazynu Hipoalergiczni (zrobisz to TUTAJ), a wraz z pierwszym numerem magazynu otrzymasz gratis 4 kupony do Jedzenarium. Każdy kupon to 30 dni korzystania z wszystkich funkcji serwisu zupełnie za darmo – masz pełen dostęp do wyjątkowych diet i przepisów skomponowanych przez dietetyka, a także możliwość tworzenia z nich jadłospisów i list zakupowych.

 


HIPOALERGICZNI to niezależnHipoalergiczni - Prenumeratay magazyn i serwis online, który pokazuje jak wyleczyć się nie tylko z alergii, ale również z różnych dolegliwości pokarmowych i skórnych, wynikających z osłabionej odporności. Zachęca do redukcji zakupów, eliminacji toksyn i alergenów, a także zbędnej chemii z przetworzonej żywności. Zapoznaje na nowo z tradycyjnymi warzywami, dawnymi potrawami i domowymi sposobami na czystość, które przez ostatnie 30 lat zostały niepostrzeżenie zastąpione kolorowymi produktami, naszpikowanymi barwnikami, sztucznymi zapachami i szkodliwymi dodatkami.


 

NASI PARTNERZY


DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Informujemy, iż SITER sp. z o.o. pozyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1 na realizację projektu "Stworzenia oraz udostępnienie innowacyjnego społecznościowego serwisu kulinarnego z funkcją automatycznego generowania list zakupowych i raportów gotowań".

Copyright © Siter sp. z o.o.