Załóż konto firmowe (jest na zawsze darmowe) i dodawaj do Jedzenarium przepisy kulinarne i kosmetyczne. Każdy przepis będzie oznaczony Twoim Nickiem, który może być nazwą firmy/marki/produktu, a kliknięcie w ten nick wyświetli użytkownikom informację o Tobie/marce/produkcie.

Mając konto firmowe możesz kupować kupony rabatowe dla swoich Klientów/Pracowników. Kupowanie kuponów rabatowych jest funkcją dodatkową, z której możesz, ale nie musisz korzystać! Każdy kupon rabatowy to dla Twojego Pracownika lub Klienta 30 dni korzystania z wszystkich funkcji Jedzenarium za darmo.

Potrzebujesz pomocy? Pisz na kontakt@jedzenarium.pl

Załóż konto FIRMA:

Poniższe dane będą wykorzystywane do wystawiania faktur za kupione kody abonamentowe. Aktualizacja danych jest możliwa poprzez dyspozycję na maila kontakt@jedzenarium.pl

Możesz podać nazwę swojej firmy, produktu, marki itp. Wybierz nazwę, do której masz prawo i którą chcesz popularyzować wśród użytkowników Jedzenarium

NASI PARTNERZY


DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Informujemy, iż SITER sp. z o.o. pozyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1 na realizację projektu "Stworzenia oraz udostępnienie innowacyjnego społecznościowego serwisu kulinarnego z funkcją automatycznego generowania list zakupowych i raportów gotowań".

Copyright © Siter sp. z o.o.