Przepisy użytkownika HIPOALERGICZNI

HIPOALERGICZNI to niezależny magazyn i serwis online, który pokazuje jak wyleczyć się nie tylko z alergii, ale również z różnych dolegliwości pokarmowych i skórnych, wynikających z osłabionej odporności. Zachęca do redukcji zakupów, eliminacji toksyn i alergenów, a także zbędnej chemii z przetworzonej żywności. Zapoznaje na nowo z tradycyjnymi warzywami, dawnymi potrawami i domowymi sposobami na czystość, które przez ostatnie 30 lat zostały niepostrzeżenie zastąpione kolorowymi produktami, naszpikowanymi barwnikami, sztucznymi zapachami i szkodliwymi dodatkami. Oprócz prenumeraty można zamówić również poprzednie wydania w formie Pakietu Konesera: www.hipoalergiczni.pl/prenumerata - w 2018 >> wraz z prenumeratą otrzymujesz aż 4 kupony od Jedzenarium w PREZENCIE!

Kcal/porcja: 540 kcal
Poziom trudności: Łatwy
Czas przygotowania: 5 min.
Cena na porcję: 5.31 zł

Karob to doskonały substytut kakao dla osób uczulonych. Niestety, jest to składnik niedoceniany, poznany głównie przez osoby nie tolerujące kakao. Karob to bogactwo witamin oraz składników mineralnych. Na jego korzyść dodatkowo działa fakt, iż nie uzależnia, nie zawiera kofeiny, teobrominy czy kwasu szczawiowego. Napój bezpieczny dla dzieci, kobiet karmiących oraz tych w stanie błogosławionym.

NASI PARTNERZY


DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Informujemy, iż SITER sp. z o.o. pozyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1 na realizację projektu "Stworzenia oraz udostępnienie innowacyjnego społecznościowego serwisu kulinarnego z funkcją automatycznego generowania list zakupowych i raportów gotowań".

Copyright © Siter sp. z o.o.